Uczę

Na co dzień uczę języka angielskiego i niemieckiego w szkole językowej The Palms w Warszawie, której jestem współwłaścicielką. Najbardziej lubię uczyć dzieci – daje mi to ogromną satysfakcję. Dziecięca szczerość i wyobraźnia motywuje mnie do pracy każdego dnia.

Tworzę

Kilka lat temu stworzyłam szkołę językową – chciałam pracować w idealnym miejscu, w którym ważna jest jakość nauczania. To miejsce dla lektorów z pasją, którzy tak jak ja, mają potrzebę tworzenia. Tak powstał program autorski dla dzieci „Akiki’s Playhouse”, o którym możesz przeczytać tutaj.

Gram

Gry językowe wykorzystuję na zajęciach od zawsze – zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. To świetny sposób na dopasowanie techniki uczenia do rozwoju umysłowego dzieci w różnym wieku, ale także dla urozmaicenia ćwiczeń dla dorosłych. Wykorzystuję gry gotowe i tworzę własne – sprawdzają się idealnie!

3

kategorie gier

1820

gier własnych

14560

wykonanych pionków

9

lat doświadczenia

Szkoła językowa

Od kilku lat z powodzeniem prowadzę szkołę językową The Palms, dwa oddziały: w Dzielnicy Wilanów i w Dzielnicy Ursynów w Warszawie. Szkoła oferuje kursy stacjonarne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a nauka z przyjemnością to nasza filozofia. Uczymy stosując metodę komunikatywną oraz różne dodatkowe techniki, w tym również wielorakie gry językowe. Zapraszam na www.thepalms.edu.pl

Sklep internetowy

Już wkrótce rozpocznie swoją działalność nowy sklep internetowy z wyselekcjonowanymi grami językowymi. W ofercie znajdą się gry językowe znanych wydawnictw oraz inne gry, które można z powodzeniem wykorzystać na lekcjach. Wejdź na stronę www.gryjezykowe.com.pl i zapisz się na listę osób, które jako pierwsze dowiedzą się o otwarciu sklepu. Zapraszam!

Facebook

YouTube

Strona korzysta z cookies Dowiedz się więcej »

Ustawienia ciasteczek pozwalają na najlepsze przeglądanie tej strony. Kliknij "ok,rozumiem" i zaakceptuj ciasteczka.

Zamknij